Skuteč

Naše mateřská škola má 2 budovy. Na každé budově jsou 2 třídy.

Hlavní budova

• třída „Koťátka“
  • třída „Sluníčka“

Nová budova - přístavba

• třída „Broučci“
  • třída „Krtečci“

Koťátka

Paní učitelky

Stružinská Irena

Dostálová Věra

Vítáme vás ve třídě "Koťátek", kde si budeme společně hrát a prozkoumávat svět.

.

Co je potřeba mít ve školce :

• pevné přezůvky
  • náhradní oblečení
  • oblečení na pobyt venku - pohodlné, obyčejné oblečení, které si děti mohou ušpinit, pláštěnku, holínky

Pro spící děti - pyžamko ( každý týden si ho děti odnáší domů na vyprání ). Prosíme, aby děti měly své věci označené, nejlépe  značkou.

Sluníčko nám pěkně svítí do té naší školičky,

usmívá se, nakukuje na ty hodné dětičky.

Opravdu je všechno pravda, umíme si spolu hrát

a kdo tomu nechce věřit, ať se přijde podívat!   .

TÉMA NA MĚSÍC ZÁŘÍ :

• Ahoj kamarádi
  • Hrajeme si spolu
  • ,, A já sám.... "

Postupně jsme se seznamovali s novým prostředím, kamarády a poznávali nové hračky. Víme, jak se naši kamarádi jmenují, pamatujeme si svoji značku a umíme se orientovat v naší školce a na školní zahradě. Naučili jsme se základní hygienická pravidla, nedělá nám již problém sebeobsluha při stolování. Učíme se respektovat potřeby druhých, půjčovat si hračky, spolupracovat a být k sobě ohleduplní. Naučili jsme se nové písničky a říkanky, řešili úkoly na pracovních listech a hlavně - ,,HRAJEME SI SPOLU"

Povinná publicitaosvedceni_mrkvickavíce zde